Search
Close this search box.

Poza tym, że stworzyłem kurs profesjonalnego retuszu zdjęć, zajmuję się też retuszowaniem na zlecenia.

Tutaj znajduje się moje portfolio razem ze szczegółami: https://retouch.thomasvoland.com/contact

Specjalizuję się w high end retouchingu, czyli w bardzo szczegółowym retuszu zdjęć, nastawionym na maksymalną jakość. Nie ma w nim miejsca na rozmywanie skóry czy inne tragiczne w skutkach metody. Taką obróbkę zdjęć stosuje się przede wszystkim w fotografiach beauty, fashion, ale przydaje się też np. w portretach – w ich przypadku dąży się do bardzo naturalnego efektu końcowego, w którym nie sposób znaleźć śladów po retuszu, jednocześnie sprawiając, że postać bardzo dobrze wygląda.

High end to dokładna obróbka, w której liczą się detale. Fotografie reklamowe obrabia się tylko w ten sposób. Jeśli zdjęcie będzie oglądane w bardzo dużym rozmiarze, z bliska (np. na plakatach, wystawach sklepowych itd.), to może wtedy wymagać dodatkowej obróbki detali, które normalnie są niewidoczne. Wtedy ceny mogą być wyższe, jednak zazwyczaj retusz uwzględniony w powyższych stawkach jest wystarczający.

Retuszuję anonimowo – nie musisz mnie podpisywać wymieniając ekipę, która pracowała przy zdjęciu i nikt nigdy nie zobaczy Twoich zdjęć przed retuszem.

Możesz się ze mną skontaktować mailowo: [email protected]

Podane ceny nie zawierają podatku VAT, a zlecenia zlecenia są realizowane przez Tomasz Pluszczyk Limited. W przypadku nowych klientów wymagana jest płatność z góry. Faktury są wystawiane automatycznie w momencie płatności.

2 odpowiedzi

  1. Instead the better, lays the bet on the outcome being an odd or an even. And so,
    your greatest potential wager is usually $4.00 for each spin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *