Search
Close this search box.

Szkolenie kosztuje 490 zł/os. (w tym 23% VAT). Należy od razu wpłacić zaliczkę (70 zł) i pozostałą kwotę najpóźniej 7 dni przed szkoleniem.

[contact-form-7 id=”5417″ title=”Szkolenie z retuszu – zapisy”]

W razie problemów z formularzem, wyślij wiadomość na [email protected]/blog

*Regulamin

  1. Zapisujący się na szkolenie, jest zobowiązany do przelania na konto zaliczki (70 zł) w ciągu 24 godzin od zapisania się. W przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo do usunięcia z listy uczestników.
  2. Pozostała kwota musi zostać przelana najpóźniej 7 dni przed szkoleniem. W przeciwnym wypadku zapisujący się zostanie usunięty z listy uczestników, a zaliczka przepadnie. Istnieje możliwość późniejszej zapłaty, ale wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu tego mailowo ([email protected]/blog).
  3. Osoba która zapisała się na szkolenie i nie spełniła 1 i 2 punktu regulaminu, zostaje usunięta z listy uczestników i przy ponownym zapisywaniu się na tą samą edycję szkoleń, nie ma możliwości uzyskania żadnych rabatów.
  4. W przypadku rezygnacji ze szkolenia, należy o tym poinformować zarówno mailowo jak i telefonicznie (aby uniknąć sytuacji w której mail nie doszedł) minimum 3 dni przed szkoleniem. Zwracana jest wtedy cała wpłacona kwota, pomniejszona o zaliczkę (70 zł). Jednak zaliczka nie przepada – zapisując się na kolejną edycję szkoleń lub przepisując na inną datę, koszt uczestnictwa zostanie pomniejszony o tę kwotę.
  5. Jeśli zapisana na szkolenie osoba nie weźmie w nim udziału i nie poinformuje o tym minimum 3 dni wcześniej, to nie przysługuje jej zwrot pieniędzy. Jednak może wziąć udział w szkoleniu odbywającym się innego dnia w październiku 2015 r, pod warunkiem że 3 dni przed datą szkolenia wciąż będą wolne miejsca.

<< Wróć do pełnego opisu szkolenia